Het bestuur van Stichting FAST

Voorzitter/Vice Voorzitter ( Peter Toonen/Jan Peters)

Wilt u rechtstreeks contact met de voorzitter/vice-voorzitter stuur uw email aan :

voorzitter@flamingos-activia.nl

Penningmeester ( Herman Groes)

Wilt u rechtstreeks contact met de penningmeester stuur uw email aan :

penningmeester@flamingos-activia.nl

Secretaris ( Bé van der Woude)

Wilt u rechtstreeks contact met de penningmeester stuur uw email aan :

secretaris@flamingos-activia.nl

Staf, Fysio en Team

TECHNISCHE STAF

De technische staf van het team is te bereiken via email :

staf@flamingos-activia.nl

MEDISCHE STAF

De medische staf van het team is te bereiken via email :

fysio@flamingos-activia.nl

TEAM

Het team is te bereiken via de teammanager

team@flamingos-activia.nl

Onze commissies

 

COMMUNICATIE

Heeft u een bericht voor de commissie communicatie mail naar

communicatie@flamingos-activia.nl

 

 

SCOUTING

De commissie scouting is bereikbaar per mail

scouting@flamingos-activia.nl

 

ENTERTAINMANT

Deze commissie is bereikbaar via

entertainment@flamingos-activia.nl

 

 

Sponsoring

 

De leden in deze commissie zijn te bereiken via :

sponsoring@flamingos-activia.nl

Courtmanagement

 

 

De courtmanagers zijn te bereiken via :

courtmanagement@flamingos-activia.nl